Kronika

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (66) ZOO Dvůr Králové a Kuks (412) IQ land Liberec (170) Kunětická Hora (42)

Celkem hlasů: 690

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Čtvrťáci a páťáci v muzeu

Čtvrťáci a páťáci v muzeuV úterý 21. února se vypravili čtvrťáci a páťáci do chrudimského regionálního muzea. Navštívili spolu s Markétou Sodomkovou expozici Mozaika z dějin regionu.

Slavnostní předání pololetního vysvědčení prvňáčkům

Slavnostní předání pololetního vysvědčení prvňáčkůmSlavnostní předání pololetního vysvědčení prvňáčkům proběhlo již tradičně na zámku ve Slatiňanech.

Hodnotíme 1. pololetí

Hodnotíme 1. pololetíPrvní pololetí školního roku je za námi. A vyučující na naší škole zajímá, jak žáci hodnotí společně prožitý čas ve třídách či co by si ve škole přáli zlepšit. Proto jsme se společně v miniprojektu zamýšleli nad prožitými dny a vyjadřovali se k nim.

Tři králové

Tři královéVe čtvrtek 5. ledna k nám do školy dorazili tři králové. Pod vedením Jany Louvarové nám zazpívali a připomněli tak, že právě skončilo vánoční období.

Vánoční hvězda

Vánoční hvězdaV úterý 20. prosince jsme se společně vydali do chrudimského divadla Karla Pippicha na představení Divadla Scéna Zlín s názvem Vánoční hvězda.

Vánoční tvoření

Vánoční tvořeníNa pondělí 19. prosince připravili páťáci pro své spolužáky společné tvoření. Do školy jsme také pozvali paní Ilonu Kůpovou z Inspirace Chrudim. Spolu s ní si všichni žáci zhotovili vánoční květinovou vazbu.

Vánoční besídky

Vánoční besídkyV předvánočním čase jsme se setkali ve škole u příležitosti vánočních besídek. Besídka 1. a 2. ročníku se uskutečnila v úterý 13. prosince. Ostatní ročníky připravily vánoční besídku na odpoledne 15. prosince.

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílkaV pondělí 5. prosince navštívili naše třídy Mikuláš, andělé a čerti. Všem žákům přinesli balíček sladkostí, některým žákům a všem učitelům pytlíček uhlí.

Lavice pro hosty

Lavice pro hostyVe čtvrtek 1. prosince jsme v Lavici pro hosty přivítali paní Ilonu Čejkovou. Navštívila postupně třeťáky, čtvrťáky, páťáky a poté prvňáčky s druháky.

Lavice pro hosty

Lavice pro hostyVe čtvrtek 24. listopadu jsme přivítali v Lavici pro hosty Lucii Hylmarovou z Eurocentra Pardubice. Společně s ní jsme si povídali o vánočních zvycích v různých státech Evropské unie.

Lukavická básnička

Lukavická básničkaV úterý 1. listopadu jsme se v osm hodin sešli ve třetí třídě, abychom předvedli svým rodičům, prarodičům, spolužákům a dalším zájemcům umění krásného přednesu.

Obušku z pytle ven

Obušku z pytle venV úterý 25. října jsme v chrudimském divadle Karla Pippicha zhlédli představení Divadelní společnosti Julie Jurištové Obušku z pytle ven.

 1 2   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?