Z našich tříd » III. třída » Náš říjen

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (61) ZOO Dvůr Králové a Kuks (398) IQ land Liberec (162) Kunětická Hora (28)

Celkem hlasů: 649

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Měsíc říjen zhodnotili páťáci Laura Bohunická, Lukáš Dostálek, Karolína Fustinoni, Pavel Fuxa, Zuzana Chourová, Sára Lédlová, Veronika Marečková, Adéla Pokrývková, Ondřej Souček, Michael Stehno, Zuzana Tatíčková, Marie Urválková, Andrea Zdražilová.

V čj jsme probírali souhláskové skupiny, moc mi to šlo. V ma jsme měli odhady, to je moc dobré učivo. Ve vl jsme měli nerostné bohatství, to je nejlepší učivo. V ict jsme dělali písma a odstavce, vcelku mi to jde. V Př jsme probírali Zemi ve vesmíru, to je nejlepší učivo. V tv jsem se naučila házet krikeťákem, o dost jsem se zlepšila. Pč je dobrý předmět, protože jsme dlabali dýni. Ve vv jsme malovali řez raketou, moc mě to bavilo. V aj jsme psali testík opakování a učili jsme se z funu. V hv jsme zpívali já se dycky vohlídám a moc se mi dařilo. AKCE – 19.10. Expozice Nasavrky 25.10 Divadlo Chrudim 7.10. Planetárium a Hvězdárna. Nejvíce se mi líbili Kelti, bylo to nádherné. Nejvíce jsem spolupracovala s Lukášem.

Marie Urválková

V čj jsme probírali souhláskové skupiny, moc mi to šlo. V ma jsem se naučila písemné sčítání, to bych ještě měla procvičit. Ve vl jsem se naučila hlavní město Praha, mám za 1. V Př jsem se naučila vesmír a planety, byl test mám za 94 %. V Ict jsem se naučila Panel nástrojů, to mi jde moc dobře. V Tv jsem se naučila 12 minut, jsem druhá nejlepší. V Aj jsem se naučila sloveso I HAVE GOT. To mi jde. V Pč jsem jsem se naučila dlabat dýni, mám za 1. Ve vv jsem se naučila kreslit rudkou. AKCE – 19.10. Expozice Nasavrky 25.10 Divadlo Chrudim 7.10. Planetárium a Hvězdárna.Nejvíce se mi líbila Hvězdárna a Planetárium Hradec Králové, bylo to velmi poučné a dobré. Nejvíce jsem spolupracovala s Verčou Marečkovou.

Zuzana Tatíčková

V čj jsme probírali stavbu slov, moc mi to šlo. V ma jsme se naučili písemné sčítání, to mi moc jde. Ve vl jsem se naučil hlavní město Praha, moc mi to jde.V Př jsem se naučil vesmír umím to. V Ict jsem se naučil Panel nástrojů, to mi jde moc dobře. V Tv jsem se naučil 12 minut jsem v tom dobrý. V Aj jsem se naučil sloveso I HAVE GOT to mi jde. V Pč jsem jsem se naučil dlabat dýni, to mi moc jde.Ve vv jsem se naučil kreslit rudkou. AKCE – 19.10. Expozice Nasavrky 25.10 Divadlo Chrudim 7.10. Planetárium a Hvězdárna.Nejvíce se mi líbilo Divadlo Chrudim bylo moc dobré. Nejvíce jsem spolupracoval s Marii.

Lukáš Dostálek

V čj jsme se učili souhláskové skupiny moc mi to šlo. V ma jsme se naučili písemné sčítání a odčítání, to mi moc jde. Ve vl jsem se naučila hlavní město Praha, moc mi to jde.V Př jsem se naučila vesmír jde mi to. V Ict jsem se naučila Panel nástrojů, to mi jde moc dobře. V Tv jsem se naučila 12 minut jsem v tom docela dobrá. V Aj jsem se naučila sloveso I HAVE GOT to mi jde. V Pč jsem jsem se naučila dlabat dýni, to mi moc jde.Ve vv jsem se naučila kreslit rudkou. AKCE – 19.10. Expozice Nasavrky 25.10 Divadlo Chrudim 7.10. Planetárium a Hvězdárna. Nejvíce se mi líbilo - Planetárium a Hvězdárna Hradec Králové. Bylo to strašně super. Nejvíce jsem spolupracovala se svým týmem, konkrétně se Zuzkou Tatíčkovou.

Veronika Marečková

V českém jazyce jsem se naučil zdvojené souhlásky ale moc mi to nejde. V matematice jsem se naučil odhadovat celkem mně jde odhadovat. Ve vlastivědě jsem se naučil zjišťovat informace o Praze to mi taky moc nejde. V přírodovědě jsem se naučil věci o vesmíru a něco málo vím. V hudební výchově jsem se naučil zpívat písně celkem si je pamatuju. Ve výtvarné výchově jsem se naučil tečkovat celkem mi to šlo a bavilo mě to. V informatice jsem se naučil kopírovat článek a je to jednoduché. V tělesné výchově jsem se naučil správně házet míč a šlo mi to. V pracovních činnostech jsem se naučil dlabat dýní a šlo mi to. V anglickém jazyce jsem se učil anglicky a de mně to. Akce: 7.října jsme se vypravili do hvězdárny hodně mě to bavilo, 19.října jsme se vydali na keltskou exkurzi líbilo se mi to a 24.října jsme měli Halloween v naší škole a ušlo to. Nejvíce jsem spolupracoval s celým týmem - Adéla, Sára a Rostislav.

Pavel Fuxa

V Čj jsem se naučil souhláskové skupiny. Jde mi to výborně. V Ma jsem se naučil počítat s závorkou. Také mi to jde.
V Vl jsem se naučil jak vypadá Praha. Jde mi to. V Aj jsem se naučil slovíčka.  Jde mi to hůře. V Př jsem se naučil vesmír. To mi jde docela dobře. V Tv jsem se naučil házet krikeťákem. To ještě jde. V Ict jsem se naučil pracovat s texty. To mi de. V VV jsem se naučil malovat tečkováním. To mi jde velmi dobře. V Pč jsem se naučil vyřezávat dýně. To je dobré. V Hv jsem se naučil lidové písně. To mi de velmi dobře. Akce:  7. října jsme navštívili hvězdárnu. Moc se mi tam líbilo.  19. jsme jeli do Nasavrk po stopách Keltů. To se mi líbilo, ale nejlepší bylo video které nám pustili. 24. října projekt Halloween. To byla velká sranda např. píseň dýně. 25. Divadlo obušku z pytle ven. To bylo zatím nejlepší divadlo na kterém byl se školou. Nejvíce jsem spolupracoval s Ondrou a s Pavlem.

Michael Stehno

V češtině jsem se naučila souhláskové skupiny a dařilo se mi. Matika mi jde a učíme se pamětné odčítání. Ve vlastivědě jsem se naučila průmysl a dařilo se mi, i mě to baví. Informatika je můj oblíbený předmět a naučila jsem se formátovací panel, který si ještě musím procvičit. Akce divadlo, zámek a planetárium. V přírodovědě jsem se naučila Země ve vesmíru a bavilo mě to. V angličtině se učíme z časopisu Fan a baví mě to a pak se ještě učíme z učebnice. Pracovní činnosti mně jdou a učíme se šít a dlabali jsme dýně. Akce: divadlo, zámek a planetárium. Spolupracovala jsem se Zuzkou.

Laura Bohunická

Při češtině jsem se naučila zdvojené souhlásky, moc mi to jde. Při matematice jsem si zopakovala písemné odčítání, měla bych si ještě procvičit. Při angličtině jsem se naučila sloveso já mám, zlepšila jsem se. Při vlastivědě jsem se dozvěděla něco o Praze, mám za 1. Při přírodovědě jsme dokončili vesmír, který mi jde skvěle. Při tělocviku jsme házeli kriketovým míčkem a zlepšila jsem se. Při hudební výchově jsem se naučila novou písničku Jsou mlynáři, moc mi to jde. Při pracovních činnostech jsem se naučila dlabat dýni, mám z toho jedničku. Při výtvarce jsme malovali podzim s Vincentem, to mi šlo moc dobře. Při informatice jsem se naučila formátovat text, to mi jde super. AKCE- 7.10. Planetárium Hradec králové, 19.10. Projekt živá historie Nasavrky, 25.10. Divadlo Chrudim Obušku z pytle ven. Všechno mě bavilo, bylo to zajímavé. Nejvíc jsem spolupracovala s celým týmem hlavně s Pavlem.

Sára Lédlová

V češtině jsem se naučila souhláskové skupiny, dařilo se mi výborně.  V matematice jsem se naučila písemné odčítání, dařilo se mi dobře ale s pomocí. Ve vlastivědě jsem se naučila Evropská unie, dařilo se mi výborně. V informatice jsem se naučila zásoby formátování, dařilo se mi dobře. V přírodovědě jsem se naučila čas a denní doby, dařilo se mi hůř ale šlo to. V angličtině jsem se naučila slovíčka, dařilo se mi docela dobře. Na pracovních činnostech jsem se naučila vyrábět bubáka, dařilo se mi dobře. Na výtvarce jsem se naučila kreslit bludiště, dařilo se mi dobře. Byli jsme v planetárium a pak jsme byli v Nasavrkách a také jsme byli v divadle na obušku s pytle ven. Akce se mi moc líbily. Spolupracovala jsem nejvíc s Laurou a Maruškou.

Andrea Zdražilová

V českém jazyce jsem se naučil zdvojené souhlásky a přídavná jména. Umím to. V matematice jsem se naučil graf teplot a písemné odčítání a odhady. Jde mi to. Ve vlastivědě jsem se naučil doplňovačky a vlastivědné hry a opakování učiva. Umím to. V informatice jsem se naučil zásady formátování a formátování odstavce. Jde mi to. V přírodovědě jsem se naučil roční období a vzdušný obal Země. Umím to. Spolupracoval jsem s Míšou, Andreou, Laurou, Kájou. Šlo nám to. Akce: byli jsme v divadle, bylo to dobré, byli jsme na Keltech a bylo to výborné. V angličtině jsem se naučil nové anglické slovíčka. Umím to. V hudební výchově jsem se naučil zpívat nové písně. Jde mi to. V pracovních činnostech jsem se naučil dělat sovu. Jde mi to. V tělocviku jsem se naučil běhat 12 minut. Šlo mi to dobře.

Ondřej Souček

V češtině jsem se naučila odvozování slov, to mi docela šlo. V matematice jsem se naučila písemné odčítání a to mi velmi dobře šlo. Ve vlastivědě jsem se naučila kulturu v Praze to mi docela šlo. V informatice jsem se naučila používat panel nástrojů a to mi docela šlo. Ve přírodovědě jsem se naučila poznávat hvězdy , planety a souhvězdí. V tělocviku jsme běželi dvanáct minut  a to se mi dařilo skvěle, měla jsem 20 koleček a 16 metrů. V pracovní výchově jsem se naučila vyrábět Halloweenské dekorace a bylo to snadné. Akce: 7.10. Jsme navštívili hvězdárnu a planetárium v Hradci Králové, to se mi hrozně moc líbilo. 19.10. Jsme se vydali navštívit keltské muzeum v Nasavrkách A bylo poučné a hezké. 24.10. Divadlo Obušku z pytle ven to se mi líbilo a hlavně protože to bylo i vtipné. Výkresy za Říjen : Řez raketou, Podzim s Vincentem van Goghem, Labyrint. Můj tým za říjen: Michael, Andrea , Ondřej a Laura. Nejvíce mi z mého týmu pomohla Ája, poradila mi s matematikou. Postery za říjen: Přírodověda - Družice, Vlastivěda - Sport

Karolína Fustinoni

V českém jazyce - Učili  jsme se předložky s, se, z, ze. Moc se mi nedařilo. V matematice - Rýsovali jsme a počítali. Dařilo se mi. Ve vlastivědě - Učili jsme se o Marii Terezii a o Josefovi druhém. Dařilo se mi. V přírodovědě jsme se učili o zvířátkách v pralese a o rostlinách. Dařilo se mi. V informatice - Zopakovali jsme si učivo. Dařilo se mi. V tělesné výchově - Měli jsme opičí dráhu. Dařilo se mi. Ve výtvarné výchově - Vydlabávali jsme dýni. Dařilo se mi. V pracovních činnostech. Dařilo se mi. Akce - 7. 10. planetárium, 19. 10. expozice Nasavrky, 25. 10. divadlo Chrudim. Nejvíce se mi líbilo v planetáriu. Nejvíce jsem spolupracovala s Laurou.

Zuzana Chourová

V českém jazyce jsem se naučila: souhláskové skupiny a jde mi to dobře.V matematice jsem se naučila rozměrný čtverec a obdélník což mi taky jde. Ve vlastivědě jsem se naučila procházka Prahou, historické centrum Prahy, kultura v Praze a naši evropští sousedé a jde mi to. V přírodovědě jsem se naučila hvězdy a souhvězdí, zkoumání vesmíru umím to a baví mě to. V informatice jsem se naučila panel nástrojů ale moc mi to nejde musím se zlepšit, dialogové okno to mi jde. Ve výtvarné výchově jsem se naučila kreslit rudkou a jde mi to výborně. V pracovních činnostech jsem dloubali dýni a bylo to docela nechutné ale bylo to dobré. V hudební výchově jsem se naučila zpívat. Akce 24.10. Na halloweenu jsem byla ale ne za masku ale líbilo se mi to. 7.10. Hvězdárna nejvíc se mi líbilo jak jsme seděli v kině a koukali jsme se na hvězdy. 25.10. divadlo Chrudim: Obušku z pytle ven nejvíc se mi líbil obušek. 19.10. Kelti, měly to krásné a hezky zpracované. Nejvíc jsem spolupracovala s Verčou. Z akcí se mi nejvíc líbilo Obušku z pytle ven.

Adéla Pokrývková

Diskuse pro článek Náš říjen:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?