Z našich tříd » III. třída » Náš říjen

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (61) ZOO Dvůr Králové a Kuks (398) IQ land Liberec (162) Kunětická Hora (28)

Celkem hlasů: 649

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Měsíc říjen hodnotili čtvrťáci Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová, Adam Zíta.

V češtině jsme se naučili vyjmenovaná slova. V matematice jsme se naučili počítat různé příklady. V angličtině jsme se naučili nějaká slovíčka. V pracovních činnostech jsme se naučili vydlabávat dýni. V hudební výchově jsme se naučili zpívat. Ve vlastivědě jsme se učili nadmořskou výšku hor. V informatice jsme se učili pohyb s myší. Ve výtvarné výchově jsme se učili kreslit. Učivo se mi líbilo. Aktivity: Hvězdárna, Divadlo, Zámek Nasavrky. Aktivity se mi líbily. Říjen byl super.

Adam Zíta

V češtině jsme se učili předpony a předložky a také psaní y, i po b. V matematice jsme násobili a dělili a rýsovali geometrické obrazce a řešili slovní úlohy. Ve vlastivědě jsme četli z map a vysvětlili si měřítko mapy. V přírodovědě jsme si povídali o houbách, léčivých bylinách a dřevinách. V ICT jsme tvořili v programu Malování, to mě hodně bavilo. V angličtině jsme si naučili spoustu nových slovíček k Halloweenu. V hodině pracovní činnosti jsme vydlabávali dýni. Ve výtvarné výchově se mi nejvíce povedl obrázek V raketě. Při hodinách tělesné výchovy jsme běhali, skákali přes švihadlo a házeli krikeťákem, to mi šlo asi ze všeho nejlíp. Zlepšit bych se měla v českém jazyce v diktátech. Spolupracovala jsem zase nejvíce s Terkou. Za akce jsme měli exkurzi ve hvězdárně, tam mě zaujal výklad o souhvězdích. Dále jsme se vydali Po stopách Keltů a slavili jsme Halloween. Na konci října jsme navštívili chrudimské divadlo představení Obušku, z pytle ven, byla to legrace.

Klára Zavoralová

V českém jazyce jsem se naučila kořen, předponu, příponu, skupiny bě, pě, vě, pravopis y, i po b a vyjmenovaná slova. Nejvíce mě bavila vyjmenovaná slova.V matematice jsem se naučila geometrické obrazce, dělení se zbytkem a odčítání. Chtěla bych se zlepšit v matematice, a to v dělení se zbytkem. Bavili mě geometrické tvary.Ve vlastivědě jsem se naučila státní symboly, měřítko mapy a čtení map. Vyráběli jsme si měřítko, abychom se orientovali v mapě. Chtěla bych se zlepšit ve státních symbolech. Bavilo mě čtení map.V informatice jsem se naučila hry, malování s myší a zapínání her. Procvičili jsme si otevírání ikon a nácvik kliknutí myší a tlačítek na myši. Bavilo mě všechno. V přírodovědě jsem se naučila houby, dřeviny a léčivé rostliny. Vyzkoušeli jsme si testíky. Bavili mě nejvíce houby. Ve výtvarné výchově jsme malovali řez raketou, podzim s Vincentem a labyrint. Chtěla bych se zlepšit v malování. Dne 7.10. 2016 jsme jeli do hvězdárny do Hradce Králové. Ukazovali nám sluneční soustavu. Dne 18.10.2016 byl klub rodičů. V říjnu jsme jeli na Kelty do Nasavrk. Viděli jsme video o Keltech. Jeli jsem do Chrudimi do divadla Karla Pippicha na pohádku Obušku z pytle ven. Pohádka byla moc hezká. Ve škole jsme psali do Kvasnic, Knihy knih a povídku na slovesnost.

Pavla Marečková

V říjnu jsem se naučila písemné sčítání a odčítání. Dalo mi to zabrat, ale ne tak, jako na  tělocviku, když jsme běhali okolo celé tělocvičny. Moc se mi líbilo na hvězdárně a taky v divadle. Byli jsme ale i na Keltech v Nasavrkách. Školní aktivity byly super. V ICT jsme se naučili ovládat myš a kam kliknout, když chceme zavřít stránku. V češtině jsme probírali hodně vyjmenovaná slova po b a v přírodovědě jsem se naučila něco o houbách a taky o bylinách. Ve vlastivědě mě zaujalo čtení map a státní symboly. Vyrobili jsme dokonce i měřítko map. Na výtvarné výchově jsme kreslili řez raketou, labyrint a podzim s Vincentem. V pracovních činnostech jsme vyráběli z kaštanů zvířátka. Nejvíc jsem spolupracovala s Klárkou, hlavně při čtení a matematice.

Tereza Hospodková

Diskuse pro článek Náš říjen:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?