Z našich tříd » III. třída » Náš prosinec

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (61) ZOO Dvůr Králové a Kuks (398) IQ land Liberec (162) Kunětická Hora (28)

Celkem hlasů: 649

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Měsíc prosinec zhodnotili čtvrťáci: Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová a Adam Zíta.

V češtině jsem se naučil poznávat podstatná jména. V matematice jsem se naučil dělení a pamětné počítáni. V přírodovědě jsem se naučil jaká jsou s námi v Česku zvířata v zimě. V vlasti vědě jsem se naučil vyhledávaní informací v textu. V informatice jsem se naučil vyhledávat informace v počítači. Ve výtvarné výchově jsem se naučil kreslit obrázky. V tělocviku jsem se naučil kotoul vzad a kotoul vpřed. V pracovních činnostech jsem se naučil malovat ozdoby. V angličtině jsem se naučil rolničky anglicky. Nejvíc jsem spolupracoval s Klárou. Učení se mi líbilo. Akce:  1. 12. - Lavice pro hosty s p. Čejkovou z DDH Chrudim. 15.12. od 15.30 hodin vánoční besídka, 5. 12. od 8 hodin Mikulášská nadílka,  15.12. - Vánoční vystoupení (zahájení v 15.30 hodin),  19.12. - vánoční dílna, 20.12. divadlo Chrudim, odjezd v 7.50 hodin, vánoce ve škole. Akce se mi líbily. Prosinec byl super.

Adam Zíta

V českém jazyce jsem ses naučila druhy slov, vyprávění, Vánoce, podstatná jména, doplňování i, y po obojetných souhl., slovní druhy. Bavily mě Vánoce. Chtěla bych se zlepšit ve slovních druzích. V matematice jsem se naučila slovní úlohy, usuzování, kružnice, kruh, dělení, pamětné sčítání. Bavily mě kružnice a kruhy. Chtěla bych se zlepšit v usuzování. Ve vlastivědě jsem se naučila vyhledávání informací v textu, hru-Cestujeme po ČR, rozdíl mezi počasím a podnebím. Chtěla bych se zlepšit ve vyhledávání informací v textu. Bavilo mě rozdíl mezi a podnebím. V informatice jsem hodně vyhledávala WordPad, psaní textů, internetové stránky, adresové stránky. Všechno mě bavilo v něčem bych se chtěla zlepšit psaní textů. V přírodovědě jsem se dozvěděla sever, jih na kompasu, rovnodennost a slunovratu, zvířata v zimně. Bavila mě rovnodennost a slunovratu. Chtěla bych se zlepšit v sever, jih na kompasu. Akce:1.prosince lavice pro hosty. 5.prosince jsme měli mikulášskou nadílku. 13.prosince 1 a 2 ročník besídku. 15.prosince jsme měli Vánoční představení. 19.prosince Vánoční dílničku. 20. prosince divadelní představení Vánoční hvězda byla moc hezká.Spolupracovala jsem nejvíc s Adamem.

Pavla Marečková

V prosinci jsme měli hodně akcí jedna z nich byla vánoční besídka ale trošku jsem to popletla ale aspoň byla sranda. Druhá akce byla vánoční dílna kde jsem měla jeden výrobek na starosti.Třetí akce bylo divadlo a to bylo o tom že dvě veverky poznávali vánoce.V matematice jsme probírali pamětné počítání, dělení a rýsovali jsme kružnice myslím si že mi to šlo docela dobře. V českém jazyce jsem se zdokonalovala ve spoustě věcí mezi ně patří třeba druhy slov a doplňování iček po obojetných slovech. Nejvíc jsem spolupracovala s Klárkou hlavně ve čtením.V angličtině jsem se naučila spoustu nových slovíček byli to hlavně zvířata a povely.Na pracovní činnosti jsem se moc těšila protože jsme malovali ozdoby.V hudebce jsme hodně zpívali koledy a zkoušeli jsme besídku.Na výtvarku jsem se moc netěšila protože jsme dělali s tuží. Na tělocviku jsme zkoušeli skákat přes bednu ještě že to byla poslední hodina. Měsíc prosinec byl super.

Tereza Hospodková

V českém jazyce jsme se učili podstatná jména, podstatná jména mi moc nešli ale bavilo mě doplňovaní i,í,y,ý a měla bych se zlepšit v diktátech. V matematice jsme se učili dělení a násobení a to mi moc de a toto mě bavilo ale měla bych se zlepšit v ničem vše mi de. V vlastivědě jsme se učili hru Cestujeme po České Republice moc mě to nebavilo a měla bych se zlepšit v hledaní na mapě. V ICT jsme se učili internetové stránky a moc mě to bavilo a měla bych se zlepšit v ničem moc mi to šlo. V přírodovědě jsme se učili zvířata v zimě moc mě to nebavilo a měla bych se zlepšit v ničem. V hudebce jsme se učili noty vůbec mě to nebavilo a měla bych se v tomto zlepšit. V angličtině jsme se učili základní slova moc mě to bavilo ale nešlo. V tělocviku jsme se učili kotrmelce dozadu a dopředu moc mě to baví měla bych se zlepšit v ničem. V VV jsme kreslili Co si přeji , aby mi přinesl Ježíšek. Nejvíc jsem spolupracovala s Terkou a nejhůř se mi šla hudebka . Akce 1.prosince byla lavice pro hosty 5.prosince byla Mikulášská nadílka 13.prosince 1 a 2 ročník besídka 15.prosince 4 a 5 ročník besídka 19.prosince byla Vánoční dílna 20.prosince Divadelní představení Vánoční hvězda nejvíc se mi líbila veverka.

Klára Zavoralová

Diskuse pro článek Náš prosinec:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?