Z našich tříd » III. třída » Náš listopad

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (61) ZOO Dvůr Králové a Kuks (398) IQ land Liberec (162) Kunětická Hora (28)

Celkem hlasů: 649

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Měsíc listopad zhodnotili čtvrťáci Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová, Adam Zíta.

V češtině jsem se naučil doplňování i y po obojetných souhláskách. V matematice jsme se učili početní výkony a chytré počítáni. V pracovních činnostech jsme se učili dělat bambulky. Ve vlastivědě jsme se učili vyhledávat  na  mapě: řeky, přehrady, rybníky, jezera a města. V informatice jsme se učili orientaci na klávesnici a program WordPad. V přírodovědě jsme se učili horniny, nerosty a neživé přírodniny. V tělesné výchově jsme se učili přeskoky švihadla skoro bez chyby. V angličtině jsme se učili různá slovíčka. Akce: diskuze o Vánocích,sběr papíru. Nejvíc jsem spolupracoval s Pavlou. Dařilo se mi dobře. V listopadu se mi líbilo příjemné učení. Listopad byl super.

Adam Zíta

V češtině jsme se učili i, y  po obojetných souhláskách. V matematice jsme procvičovali chytré počítaní a v geometrii jsme rýsovali přímky a úsečky. V informatice jsem dělali hry Písmenka a učili jsme se v programu WordPad. Ve vlastivědě jsem hledali na mapě města a řeky. V přírodovědě jsme probírali horniny a nerosty a význam vody a vzduchu. A angličtině jsme se učili nové věty. V pracovních činnostech jsme dělali kalendář  a přáníčko. V tělocviku jsme skákali přes švihadlo na známky, to mi docela šlo a v hudební výchově jsme zpívali vánoční písničky a koledy. Nejvíce jsem spolupracovala opět s Terkou.  Akce: 1.11. byla Lukavická básnička a  24.11. byla Lavice pro hosty a povídali jsme o Vánocích v různých zemích EU, bylo to zajímavé.

Klára Zavoralová

V českém jazyce jsem se naučila pravopis po i, y, po b, pravopis i, y po l, popis, pravopis i, y po m, pravopis i, y po p, popis osoby, pravopis i, y po s, pravopis i, y po v. Bavil mě popis osoby. Chtěla bych se zlepšit v pravopise i, y po b, l, m, p, s, v. V matematice jsem se naučila zaokrouhlování, odhady, výpočet rozdílů, pamětné sčítání, písemné sčítání, slovní úlohy, přímky, úsečky, body, polopřímky, početní výkony, chytré počítání, usuzování. Šlo mi zaokrouhlování. Chtěla bych se zlepšit ve slovních úlohách. Ve vlastivědě jsem se naučila pohoří, nejvyšší vrcholy, řeky a přehradní nádrže, rybníky, jezera, města a polohu vybraných měst. Hodně mě balily města. Ráda bych se naučila vyhledávání na mapě. V přírodovědě jsem se dozvěděla zkoumání vlastností látek, vodu a vzduch, význam vody a vzduchu, neživé přírodniny, horniny a nerosty. Šla jsem po dobré cestě s neživými přírodninami. Nešel mi význam vody a vzduchu. V informatice jsem se naučila kaskádu, mlýn, šibenici a písmenka na počítači, orientaci na počítači, program WordPad, hru s písmenky, psaní textů. Šlo mi všechno výborně. Chtěla bych se zlepšit ve psaní textů. Akce: 8.11.2016 Konzultační odpoledne, 24.11.2016 Lavice pro hosty – téma Vánoce EU.

Pavla Marečková

V listopadu jsem se naučila počítat zaokrouhleně a taky chytré počítání.V tělocvičně jsme si postavili opičí dráhu a taky skákali přes švihadlo. Nejvíc mi šel český jazyk jako obvykle jsem spolupracovala nejvíc s Klárkou. V ICT jsme zkoušeli program malování a plnili jsme úkoly. Nejvíc mě bavila přírodověda protože jsme zkoumali kameny a bili jsme celí od uhlí. Vlastivěda byla nudná protože jsme probírali města a než jsme  našli na velké mapce jedno město už byl konec hodiny.  Přednášeli jsme Lukavickou básničku a byla u nás paní a říkala nám něco o EU vánocích. Na hudebce jsme zpívali koledy. Na pracovních činnostech jsme vydlabávali dýně a na výtvarné výchově jsme malovali podzimní ruce  Měsíc listopad byl super.

Tereza Hospodková

Diskuse pro článek Náš listopad:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?