Z našich tříd » III. třída » Můj leden

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (59) ZOO Dvůr Králové a Kuks (391) IQ land Liberec (155) Kunětická Hora (26)

Celkem hlasů: 631

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Měsíc leden zhodnotili Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová, Adam Zíta.

V češtině jsme se učili částečně podstatná jména a vzory podstatných jmen. V matematice jsme se učili dělení a násobení. V pracovních činnostech jsme se učili vyšívat kanavu. Ve vlastivědě jsme se učili vyhledávání informací v textu. Ve informatice jsme se učili jednoduché programování. Ve výtvarné výchově jsme se učili malovat TOP 5. V přírodovědě jsme se učili rozeznávat  lesní živočichy a lesní rostliny. V tělocviku jsme se učili kotoul a přeskok kozy. V angličtině  jsme se učili měsíce anglicky. Akce: 9. - 13.1. Týden otevřených dveří (prohlídka školy, vyučování, kroniky), 16.1. - uzávěrka klasifikace a 30.1. - divadlo Chrudim (anglické představení). Můj největší kamarád ve třídě je Terka. Leden byl super.

Adam

V lednu jsem si užila hodně zábavy při tělocviku, protože jsem poprvé skákala přes švédskou bednu. V matematice jsem se naučila jak počítat s velkými čísly a taky rozklad v desítkové soustavě.V češtině jsem si zopakovala rod ženský, mužský a rod střední.V ICT jsme ovládali králíčka Petříčka " Je to dost těžké ale myslím si že jsem to zvládla dobře.V výtvarce jsme kreslili na výtvarnou soutěž ale dost mě naštvalo že jsem se s tím pižlala aby to bylo hezký stínovala jsem to dvě hodiny a pak přijde paní vychovatelka a řekne, že to je lehké. No jo tak už to chodí. Na pracovních činnostech jsme si ušili krásný ubrousek myslím že se mi moc povedl. V angličtině jsme si zopakovali dny v týdnu. V přírodovědě jsme měli opakovací práci a měla jsem 2 chyby. ve vlastivědě jsme měli taky opakovací práci ale tentokrát bez chyby. Na hudebce jsme zpívali když 3 slípky ze vsi jdou a Máš má ovečko dávno spát. Nejlepší z akcí byla anglická pohádka o Jeníčkovi a Mařence. Nejvíc jsem spolupracovala s Klárkou, Pájou a Adamem.

Tereza

V českém jazyce jsme se učili podstatná jména a vzory podstatných jmen, vzory středního rodu, ženského rodu a mužského rodu měla bych se zlepšit v diktátech. V matematice jsme se učili dělání a násobení potom jsme se učili slovní úlohy a ještě kolmice měla bych se zlepšit v slovních úlohách. V vlastivědě jsme se učili vyhledávání informací v textu potom jsme se učili význam ochrany přírody měla bych se zlepšit v vyhledávání informací v textu. V ICT jsme se učili jednoduché programovaní potom jsme hráli hru Králíčka Petříčka je to těžké ale zábavné. V přírodovědě jsme se učili zvířata v zimě měla bych se zlepšit v ničem de mi to. V pracovních činnostech jsme šili takový ubrousek a to mi šlo. V tělocviku jsme skákali přes kozu skoro jsem jí přeskočila ale nepřeskočila protože sem se bála a měla bych se v tomhle zlepšit. V výtvarce jsme kreslili moje nejoblíbenější hračka ale nevyhrála jsem měla bych se zlepšit v malovaní. Nejvíc jsem spolupracoval s Terkou Hospodkovou. Akce: 13. prosince byla Vánoční besídka, 19. prosince bylo Vánoční tvoření, 20. prosince bylo divadlo jménem Vánoční hvězda, 5. ledna přišli k nám tři Králové, 30. ledna bylo anglické divadlo jménem Jeníček a Mařenka.

Klára

V českém jazyce jsem se naučila vzory podstatných jmen, vzory středního rodu, pravopis podstatných jmen rodu středního,vzory ženského rodu, pravopis podstatných jmen. Bavili mě vzory podstatných jmen. Chtěla bych se zlepšit v rodu ženského. V matematice jsem se naučila dělení, násobení, písemné dělení, slovní úlohy, kolmice, číslo větší než 1000, rozklad v desítkové soustavě. Chtěla bych se zlepšit ve číslo větší než 1000. Bavilo mě násobení. Ve vlastivědě jsem se naučila vyhledávání informacích v textu, význam ochrany přírody, zajímavosti a památky vlastivědné hry opakování. Chtěla bych se zlepšit v ochraně přírody. Bavily mě vlastivědné hry. V informatice jsem se naučila bezpečné uložení, informace na internetu, sebehodnocení, jednoduché programování. Chtěla bych se zlepšit v bezpečném uložení. Bavilo mě jednoduché programování. V přírodovědě jsem se naučila zvířata v zimě, rostliny v zimě, lesní živočichy, lesní rostliny. Chtěla bych se zlepšit ve všem. Bavily mě zvířata v zimě. AKCE:9-13 týden otevřených dveří(prohlídka školy, vyučování, kroniky). Dne 16.1. uzávěrka klasifikace. 30.1.- divadlo Chrudim (anglické představení).

Pavla

Diskuse pro článek Můj leden:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?