Z našich tříd » III. třída

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (59) ZOO Dvůr Králové a Kuks (391) IQ land Liberec (155) Kunětická Hora (26)

Celkem hlasů: 631

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Moje září

Měsíc září zhodnotili páťáci Laura Bohunická, Lukáš Dostálek, Karolína Fustinoni, Pavel Fuxa, Zuzana Chourová, Sára Lédlová, Veronika Marečková, Adéla Pokrývková, Ondřej Souček, Michael Stehno, Zuzana Tatíčková, Marie Urválková a Andrea Zdražilová.

Strom pro veverky

Veverky jsou tak půvabné, že jim rádi odpustíme lup oříšků na naší zahradě. Možná jim naopak nějaké přidáme. Odměnou nám je ukázka akrobacie v korunách stromů. Jak ale veverky bydlí, jak žijí, vychovávají svá mláďata?

Desetiboj - hod kriketovým míčkem

Natrénovali jsme si správný postup při hodu kriketovým míčkem s rozběhem. Poté jsme si změřili své výkony.

Čteme a tvoříme v září

V září žáci čtvrtého a pátého ročníku v letošním školním roce představili první přečtenou knihu. V hodinách psaní začala vznikat první žákovská dílka, která jsme vložili na stránky věnované slovesnosti.

Naše parta

Co umím lépe než ostatní spolužáci? Sportovat, chodit na houby do lesa, hrát v orchestru, tančit, sbírat známky... Spolu s ostatními členy týmu dáme dohromady partu, kde každý bude umět něco jiného a společně toho zvládneme víc.

Desetiboj - sprint

Po tréninku nízkého startu a běžeckého stylu jsme si změřili výkony ve sprintu na 50 metrů.

Co si asi myslí kočka

Co si asi myslí kočka, když ji děti honí? I ona je živý tvor a mé tedy své představy, vzpomínky na krásné i horší chvíle v naší domácnosti.

Prázdninová známka

O prázdninách jsme navštívili spolu s rodiči mnohá kouzelná místa České republiky. Zkusili jsme si vybavit ve své paměti ten nejkrásnější pohled na přírodu, do krajiny, na nádhernou stavbu. Libovolnou technikou jsme ho zpracovali jako výtvarný návrh poštovní známky.

Předchozí   1 2 3 4
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?