Z našich tříd » III. třída

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (59) ZOO Dvůr Králové a Kuks (391) IQ land Liberec (155) Kunětická Hora (26)

Celkem hlasů: 631

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Náš listopad

Nad proběhlým měsícem se zamýšleli Laura Bohunická, Lukáš Dostálek, Karolína Fustinoni, Pavel Fuxa, Zuzana Chourová, Sára Lédlová, Veronika Marečková, Adéla Pokrývková, Ondřej Souček, Michael Stehno, Zuzana Tatíčková, Marie Urválková, Andrea Zdražilová.

Čteme a tvoříme v listopadu

V listopadu mnozí čtvrťáci a páťáci představili svou třetí přečtenou knihu. V hodinách tvůrčího psaní vznikla další zajímavá žákovská dílka.

Desetiboj - skok daleký

Čtvrtou disciplínou, kterou jsme si změřili v rámci školního desetiboje, byl skok daleký z místa.

Podzimní ruce

Společně jsme si pověděli, jakými barvami hýří podzim. Poté si každý žák zkusil ze svých rukou sestavit podzimní strom.

Kočka podle Laurel Burch

Předmětem této práce byly kočky, ovšem ne obyčejné, ale úplně vymyšlené duhově barevné kočky. Podívali jsme se na obrázky americké malířky Laurel Burch, která moc ráda kreslila právě neobvyklé kočky. Hýří pestrými barvami a vzory, některé mají křídla a létají, některé jsou pomalované květinami nebo rybami, některé mají pomalované obličeje jako indiáni. I my jsme vymýšleli svoji vlastní zcela originální kočku.

Náš říjen

Měsíc říjen hodnotili čtvrťáci Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová, Adam Zíta.

Náš říjen

Měsíc říjen zhodnotili páťáci Laura Bohunická, Lukáš Dostálek, Karolína Fustinoni, Pavel Fuxa, Zuzana Chourová, Sára Lédlová, Veronika Marečková, Adéla Pokrývková, Ondřej Souček, Michael Stehno, Zuzana Tatíčková, Marie Urválková, Andrea Zdražilová.

Čteme a tvoříme v říjnu

V říjnu žáci čtvrtého a pátého ročníku představili svou druhou přečtenou knihu. V hodinách psaní vznikla zajímavá žákovská dílka, která jsme vložili na stránky věnované slovesnosti.

Podzim Vincenta van Gogha

Nizozemský malíř a kreslíř patří mezi největší světové umělce. V průběhu deseti let vytvořil zhruba 900 maleb a 1100 kreseb. Za jeho života bylo toto dílo takřka neznámé - prodal jen jednu malbu necelý rok před svou smrtí. Po výstavě v roce 1901 jeho sláva stoupala závratnou rychlostí. Maloval technikou pointilismu a přitom využíval doplňující se kontrastní barvy (zejména modrou a oranžovou), aby zvýraznil nádheru každé z nich.

V raketě

Začali jsme spořit, abychom se jednou mohli podívat do vesmíru? Společně jsme se podívali na to, jak to bude vypadat v naší raketě, kterou budeme do vesmíru cestovat. Bude to raketoplán, nebo klasická raketa? Jak budou vypadat obytné prostory, řídící modul, skladovací prostory či přistávací modul?

Desetiboj - vytrvalostní běh

Další atletickou disciplínou, kterou jsme natrénovali, byl vytrvalostní běh. Změřili jsme vzdálenost, kterou uběhneme za dvanáct minut.

Moje září

Měsíc září zhodnotil čtvrťáci Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová a Adam Zíta.

Předchozí   1 2 3 4   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?