Z našich tříd » III. třída

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (66) ZOO Dvůr Králové a Kuks (412) IQ land Liberec (170) Kunětická Hora (42)

Celkem hlasů: 690

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Hod medicinbalem

Hod plným míčem do dálky libovolnou technikou. Výkon měříme v centimetrech.

Můj únor

Měsíc únor zhodnotili Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová, Adam Zíta.

V dílně

Mnohá povolání existují již od středověku. Tehdejší řemeslníci byli velmi úspěšní, dokonce se sdružovali do cechů, měli vlastní samosprávu. Některá řemesla se nám do dnešních dnů nedochovala, jiná potřebujeme stále.

Můj únor

Měsíc únor zhodnotili Laura Bohunická, Lukáš Dostálek, Karolína Fustinoni, Pavel Fuxa, Rostislav Groulík, Sára Lédlová, Veronika Marečková, Adéla Pokrývková, Michael Stehno, Ondřej Souček, Zuzana Tatíčková, Marie Urválková, Andrea Zdražilová.

Čteme a tvoříme v únoru

V únoru mnozí čtvrťáci a páťáci představili svým spolužákům již šestou přečtenou knihu. V hodinách tvůrčího psaní se nám povedla další literární dílka.

Maják

V místech, kde hrozila za špatného počasí nebo za tmy srážka lodi se skálou vystupujícího pobřeží, stavěli naši předkové majáky. Uvnitř majáku žil člověk, který měl za úkol každý večer a samozřejmě za špatného počasí i ve dne rozsvítit světlo majáku. To vrhalo své paprsky do daleka a varovalo tak kolem plující lodě před nebezpečím.

Lehy - sedy

Osmá disciplína trénovala břišní svaly žáků. Počítali jsme, kolik lehů sedů zvládneme za jednu minutu.

Portrét pračlověka

Jak mohla vypadat tvář jednoho z našich předků? V jeho očích se již odráží budoucí lidský intelekt. Stále se však hodně podobá svým předkům – lidoopům, z nichž vzešel. Ale už umí použít některé zbraně a boj o přežití ho nutí přemýšlet o svém konání.

Rukavice

Zimu máme v polovině, sněhu kolem nás je dost, takže si ho užíváme. Zimě jsme věnovali další výtvarnou práci.

Můj leden

Měsíc leden zhodnotili Laura Bohunická, Lukáš Dostálek, Karolína Fustinoni, Pavel Fuxa, Rostislav Groulík, Sára Lédlová, Veronika Marečková, Adéla Pokrývková, Ondřej Souček, Michael Stehno, Zuzana Tatíčková, Marie Urválková, Andrea Zdražilová.

Můj leden

Měsíc leden zhodnotili Tereza Hospodková, Pavla Marečková, Klára Zavoralová, Adam Zíta.

Čteme a tvoříme v lednu

V lednu představili téměř všichni čtvrťáci a páťáci ostatním spolužákům svou pátou přečtenou knihu. Zveme Vás také k přečtení dalších autorských děl.

 1 2 3 4   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?