Mateřská škola

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (66) ZOO Dvůr Králové a Kuks (412) IQ land Liberec (170) Kunětická Hora (42)

Celkem hlasů: 690

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Plán akcí mateřské školy na únor a březen

Venku stále kraluje zima, sníh a mráz ji doprovází. Ve školce ale máme teplo. Těšíme se na karneval, připravujeme si masky. Připravujeme naše vystoupení v Kulturním domě v Holicích a pak také v Lukavici. Všichni jste zváni na naše vystoupení.

Plán akcí mateřské školy na leden

Čas roku 2016 se již naplnil a všichni jsme přivítali nový rok. Leden je sice mrazivý měsíc, ale my máme sníh a mráz moc rádi. Těšíme se na sněhovou nadílku a zimní radovánky. Těšíme se na divadlo a na návštěvu našich kamarádů ve škole.

Plán akcí mateřské školy na prosinec

Pomalu a nezadržitelně se blíží advent a nejkrásnější svátky v roce. Těšíme se na Vánoce, na nádherné období, na cukroví, kapra, stromeček, vánoční zvyky, Štědrý den, dárečky. Učíme děti dárky nejen dostávat, ale také dávat. Všichni dobře víme, že ty nejvzácnější dary, jsou vlastně zadarmo.

Plán akcí mateřské školy na listopad

Listí na stromech mění svoji barvu a přichází nádherný, barevný podzim. Venku začíná být chladno, sluníčko už nehřeje a my se chystáme na společné Uspávání broučků. Do naší školky přijede divadlo s pohádkou a těšíme se na vánoční fotografování. Na konci listopadu začíná advent a sejdeme se na vystoupení ve Svídnici.

Plán akcí mateřské školy na říjen

Září pomalu končí, stromy nám začínají ukazovat svoji barevnou krásu. Sluníčko stále hřeje a těší nás krásné dny babího léta. V říjnu začnou svoji činnost jednotlivé kroužky, těšíme se na divadelní představení v chrudimském divadle.

Akce mateřské školy v září

Začal nový školní rok. Léto pomalu a jistě končí a nám nastávají nové povinnosti. Seznamujme se s novým prostředím, novými kamarády, rodiči. Pro děti jsme připravili divadelní představení a učíme se básničky a písničky na vítání občánků.

Vybavení dětí do mateřské školy

Rodiče se často ptají, co jejich děti potřebují do naší mateřské školy. Vytvořili jsme seznam. Jsou to běžné věci, které mají děti do třídy nebo na zahradu.

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání

Ředitelka Základní školy a mateřské školy v Lukavici jako příslušný správní orgán podle ustanovení zákona č. 561/2004 Sb. o předškolní, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání a v souladu se zákonem 500/2004 Sb., správní řád rozhodla o přijetí všech dětí, které se zúčastnily zápisu do MŠ. Tímto se považuje rozhodnutí za doručené.

Zápis ze schůzky Klubu rodičů MŠ

Ve středu 3. září 2014 v 16 hodin se uskutečnila schůzka Klubu rodičů v mateřské škole. Byl projednán dokument Řád MŠ, školní vzdělávací program Naše školka a jeho naplňování, pomoc rodičů, pitný režim a stravování dětí.

Desatero budoucího prvňáčka

Snažili jsme se formulovat, jak by dítě na vstup do základní školy mělo být zralé a připravené.

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?