Škola a rodiče » Klub rodičů

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (61) ZOO Dvůr Králové a Kuks (398) IQ land Liberec (162) Kunětická Hora (30)

Celkem hlasů: 651

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

První schůze Klubu rodičů

První schůzka členů Klubu rodičů ve školním roce 2016/2017 se uskutečnila v úterý 6. září 2016. Celou schůzi řídila Lada Zítová. Na programu byla informace o stavu pokladny, akce školní mléko, sběr pomerančové a citronové kůry, informace o stravování a pitném režimu, informace o plánovaných školních akcích, seznámení s úpravami Školního vzdělávacího programu, termíny konzultačních odpolední a druhé společné schůze v tomto školním roce. Všechny body byly projednány. Z výboru Klubu rodičů odstoupila Petra Janečková, novým členem výboru byla zvolena Monika Dědková.

Druhá schůze Klubu rodičů

Druhá schůze členů Klubu rodičů ve školním roce 2015/2016 se uskutečnila v úterý 1. března 2016. Na programu byla informace o stavu pokladny, informace o plánovaných školních akcích, plaveckém výcviku. Všechny body byly projednány. Schůzi řídila Petra Janečková.

První schůze Klubu rodičů

První schůzka členů Klubu rodičů ve školním roce 2015/2016 se uskutečnila v úterý 8. září 2015. Celou schůzi řídila Lada Zítová. Na programu byla informace o stavu pokladny, akce školní mléko, sběr pomerančové a citronové kůry, informace o stravování a pitném režimu, informace o plánovaných školních akcích, seznámení s Řádem školy a úpravami Školního vzdělávacího programu, termíny konzultačních odpolední a druhé společné schůze v tomto školním roce. Všechny body byly projednány.

Druhá schůze Klubu rodičů

Druhá schůze členů Klubu rodičů ve školním roce 2014/2015 se uskutečnila v úterý 3. března 2015. Na programu byla informace o stavu pokladny, informace o plánovaných školních akcích, plaveckém výcviku. Všechny body byly projednány. Schůzi řídila Lada Zítová.

První schůze Klubu rodičů

První schůzka členů Klubu rodičů ve školním roce 2014/2015 se uskutečnila v úterý 9. září 2014. Celou schůzi řídila Petra Janečková. Na programu byla informace o stavu pokladny, akce školní mléko, sběr pomerančové a citronové kůry, informace o stravování a pitném režimu, informace o plánovaných školních akcích, seznámení s Řádem školy, termíny konzultačních odpolední a druhé společné schůze v tomto školním roce. Všechny body byly projednány. Z funkce pokladní odstoupila Lenka Jeřábková, novým členem výboru do funkce pokladní byla zvolena Lada Zítová.

Druhá schůze Klubu rodičů

Druhá schůze členů Klubu rodičů ve školním roce 2013/2014 se uskutečnila ve čtvrtek 6. března 2014. Na programu byla informace o stavu pokladny, informace o plánovaných školních akcích, plaveckém výcviku. Všechny body byly projednány. Schůzi řídila Lenka Jeřábková.

První schůze Klubu rodičů

První schůzka členů Klubu rodičů ve školním roce 2013/2014 se uskutečnila v úterý 10. září 2013. Celou schůzi řídila Petra Janečková. Na programu byla informace o stavu pokladny, akce školní mléko, sběr pomerančové a citronové kůry, informace o stravování a pitném režimu, informace o plánovaných školních akcích, seznámení s upraveným Školním vzdělávacím programem, termíny konzultačních odpolední a druhé společné schůze v tomto školním roce. Všechny body byly projednány.

Druhá schůze Klubu rodičů

Druhá schůze členů Klubu rodičů ve školním roce 2012/2013 se uskutečnila ve čtvrtek 7. března 2013. Na programu byla informace o stavu pokladny, informace o stravování a pitném režimu, informace o plánovaných školních akcích. Všechny body byly projednány. Schůzi řídila Lenka Jeřábková.

První schůze Klubu rodičů

První schůzka členů Klubu rodičů v letošním školním roce se uskutečnila ve čtvrtek 6. září 2012. Celou schůzi řídila Dita Makešová. Na programu byla informace o stavu pokladny, volba zástupce rodičů do vedení klubu, akce školní mléko, sběr pomerančové a citronové kůry, informace o stravování a pitném režimu, informace o plánovaných školních akcích, seznámení s upraveným Řádem školy, termíny konzultačních odpolední a druhé společné schůze v tomto školním roce. Všechny body byly projednány.

Klub rodičů

Klub rodičů byl v naší škole založen v roce 2004. Společně se scházíme ve škole dvakrát ročně. Na tyto schůzky jsou zváni všichni zákonní zástupci žáků školy. Zde mají možnost vyjádření ke všem záměrům v příslušném školním roce, k případným problémům. Z příspěvků rodičů pomáhá Klub financovat některé školní akce.

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?