Aktivity školy

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (66) ZOO Dvůr Králové a Kuks (412) IQ land Liberec (170) Kunětická Hora (42)

Celkem hlasů: 690

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Zapojení do projektu Výzva č. 51

Naše škola je zapojená do projektu Výzva č. 51 v oblasti podpory 1.3 - Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

Získali jsme titul Ekoškola

Získali jsme titul EkoškolaJsme Ekoškola. Ve čtvrtek 21. června 2012 odjeli 4 žáci školního Ekotýmu do Senátu Parlamentu České republiky do Prahy, aby ve Valdštejnském paláci slavnostně převzali titul a vlajku Ekoškoly. Je to prestižní světové ocenění ECO - SCHOOLS.

Ekologická a environmentální výchova

Ekologické heslo "Mysli globálně - jednej lokálně" naplňujeme ve výuce ve všech ročnících. Diskutujeme o ekologické problematice, problém se snažíme uchopit z různých hledisek - přírodovědného, sociálního, technickoekonomického a estetického. Pečujeme o zeleň v okolí školy i estetickou úpravu ve škole. Využíváme ekologických programů ekologického sdružení TEREZA, třídíme odpad, pěstujeme léčivé byliny a květiny na školním záhonku, ekologickou výchovu zařazujeme do projektů ve škole v přírodě. Jsme zapojeni do sítě škol uplatňující metody realizace komplexní ekologické výchovy M.R.K.E.V.

Školní družina

Školní družinaŠkolní družinu naleznete v přízemí školní budovy. Je určena pro 25 žáků převážně z prvního, druhého a třetího ročníku.

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?